Apky na edit fotiek


Radi fotografujete ale nepáči sa Vám fotka a chcete ju ešte upraviť ? Google pre nás pripravil tri experimentálne aplikácie na úpravu fotiek ktoré ponúkajú rôzne nastavenia, ktoré upravia Vašu fotku na nerozoznanie .

fotky
 
●       StoryBoard – ako z komixu
 
Tato apka Vám upraví vaše fotky ako keby ste boli v komixe. Stačí ak do nej vložíte zopár vašich nafotených fotiek , vyberiete vhodný filter a voala , nová komiks fotka je na svete. Ak sa Vám táto úprava , nepáči , môžete zvoliť inú, pokiaľ si nezvolíte takú vo by vás zaujala. V tejto apke je 1,6 bilión možnosti na úpravu fotiek. Táto aplikácia je dostupná v obchode Play pre Android zariadenia.
 
silueta

●        Automatické Selfie zo Selfisimo
Akákoľvek poza , môže byť dobrá pre vaše selfie. Viac póz v jednom fotke môže byť skvelou fotkou pre Vašej sociálne siete. Stačí ak urobíte akékoľvek pózy stlačíte odfotiť na displeji a z viacerých fotiek máte jednu. Táto appka je dostupná aj pre Android zariadenia aj pre iOS .
 
●       Super apka v slučke ?
Urobíte jednoduchú fotku a pohybmi dvoma prstami smerom doprava , doľava , hore alebo dole urobíte krátke video v slučke . Je to ako keby krátke video ktoré sa vracia späť , odkiaľ ste urobili slučku .  Pri vytváraní teda pri pohybe slučky sa vytvára záznam ktorý urobí toto krátke video . Táto apka je zatiaľ dostupná iba iOS zariadeniach.
 
Odporúčaná appka :
 
Najlepšia apka na úpravu fotiek je Avivary. Dajú sa v nej nastaviť rôzne efekty , filtre , nastavenie osvetlenia , zaistenia a veľa nastavení ktoré musíte preskúmať. Je to apka v ktorej rýchlo upraviť fotku , tak ako potrebujete bez ďalších zbytočných funkcií. Túto aplikáciu si môžete taktiež stiahnuť v obchode Google Play. 

animace
 
Úprava a edit priamo z mobilu
 
Ak chcete mať  rýchlo upravené fotky bez použitia akejkoľvek aplikácie , svoje fotky môžete upraviť a zdokonaliť priamo vo svojom smartphone. Taktiež ponuka množstvo funkcií ktoré dokážu upraviť fotku tak ako potrebujete. No musíte počítať ale stým že každý smartphon má iný editor fotiek a niektoré funkcie v ňom nemusia byť. Napríklad odstránenie pozadia, zmena pozadia a podobne.