Inteligentná lapma od XioMi

Táto lampa je vhodná pre všetkých tých ktorý majú radi novodobú technológiu. Bude nam ponúka aj funkcie ktoré by sme bežnej lapme nenašli. Nepôjde však o bežnú lampu ktorá má len jednu funkciu, ale o lampu ktorá ponúka viac , ako ste čakali.

tablet
 
·         Jednoduchá konštrukcia
Táto lapma bude stáť stáť na tenkej konstrukcii , ktorú môžeme akokoľvek otáčať. Je ľahká a nezaberá veľa miesta , teda môžete ju umiestniť prakticky kamkoľvek chcete.
·         Funkcie ktoré prekvapia.
Táto lapma má funkciu LED , čiže je vytvorená tak aby mala dobrý vplyv na vaše oči. Môžete si v nej nastaviť teplotu a intenzitu farby ktorú máte radi. Celková spotreba je 6 watow čo nie je až tak veľa na spotrebu elektrickej energie.
·         Jednoduché nastavenie aplikácie
Ak chcete požití lampu pomocou smartphonu , musíte si nainštalovať aplikáciu Mi home ktorú stiahnete v Google play.  Aplikácia Vás prevedie všetkými krokmi nastavenía a už sa len môžte pohrať z nastavením samotnej lampy.

·         Nastavenie pomocov aplikácie
Jedna aplikácia Vám postači na to aby ste si nastavili režim. Môžete si vybrať z troch režimov. Môžete si vybrať podľa toho čo práve robíte. Teda napríklad či pracujete s počítačom , alebo režim čítania , či režim podal seba kde si sami určíte akú intenzitu svetla práve chcete mať. Pri posledom režime si môžete nastaviť aj režim pre deti.
·         Užitočné funkcie
Ďalšie funkcie sú vhodné pre tých ktorý zaspávajú počas svetlá. Môžete si nastaviť kedy sa Vám má lapma vypnúť. Lampa Vás dokáže aj upozorniť na oddych. Ak pracujete , lampa vás každých 45 minút upozorní na to aby ste prestali z prácou a oddýchli si.

žárovka

·         Prekvapujúca cena
Samotná cena určite každého prekvapí. Bude sa predávať za 35 eur , avšak ak si ju budete objednať s čínskych e- shopov musíte počítať s tým že cena môže byť výrazne vyššia , keďže sa zarátava aj cena poštovného na Slovensko.
 
Táto lampa je vhodná či už do kancelárie , spálne, či detskej izby. Jednoducho všade kde chcete mať príjemné svetlo.

Inteligentná lapma od XioMi
Ohodnoťte příspěvek