Keď je problémom predčasná erekcia a neschopnosť ju ustrážiť

Poruchy erekcie sa nemusia prejavovať len nedostatočným stoporením, ale takisto môžu mať podobu vo forme príliš skorej ejakulácie a teda neschopnosti dotiahnuť styk do kvalitného konca, respektíve v niektorých prípadoch so stykom vôbec začať.
pusa, odtlačok rúžu, bozk

Tento problém je typický najmä pre najmladších, respektíve neskúsených mužov, ktorí predčasnú erekciu nedokážu ustrážiť. V takom prípade sa odporúča mať styk pravidelnejšie, čiže naberať skúsenosti. Spomínaný nedostatok však môže dostihnúť aj tých skúsenejších, ktorí však prežívajú stresové obdobie a skrátka majú rozladenú psychiku či sa nedokážu plnohodnotne koncentrovať. Porucha však môže mať takisto organický pôvod, konkrétnejšie problém s cievami a vtedy je bezpochyby ideálne navštíviť lekára.
Socha, svalnatý muž, muž plný síl

V prípade, že je pravdepodobnou príčinou psychická nerovnováha existuje jednoduchá rada, vyhýbať sa pravidelnému stresovému napätiu, takisto si na sex nájsť čas v pravom zmysle slova, respektíve dosiahnuť atmosféru, v ktorej nečakáte žiadny hovor, povinnosti a iné starosti, ktoré vám budú vŕtať hlavou a nútiť vás „ponáhľať sa“, čo sa môže prejaviť tiež na urýchlenom vyvrcholení. Takýto príliš rýchly záver však prichádza aj v prípadoch, ak je človek v častejšom kontakte s masturbáciou. Podstata masturbácie je totiž v mnohých prípadoch o tom, vyvrcholiť čo najskôr a tento vnem sa následne ukladá do nášho podvedomia.
Žena, mladá žena, romantika

Okrem snahy odbúrať tieto faktory však samozrejme poznáme tiež tablety s efektom vykonávať opakovaný (a takmer nekončiaci) styk, niekedy dokonca až po dobu 36 hodín! Týmto tabletám sa zvykne vravieť tiež „víkendovky“ a ide o prípravky podobné typu cialis https://www.lacnegenerika.to/produkty/generikum-cialis, respektíve tiež jeho generiká, kedy však človek musí byť o niečo opatrnejší a dôkladne si prečítať návod, ako aj vedľajšie účinky a skrátka všetky informácie od predajcu v prípade, že si záujemca objednáva tablety z internetu (bez lekárskeho predpisu).