Notebook pre audio špecialistov

Pokiaľ od Vášho notebooku vyžadujete predovšetkým kvalitný zvukový výstup a Váš súčasný prenosný počítač nie je vhodný, potom iste zvoľte tento unikátny model od Lenovo, pretože 510S-13IKB si určite obľúbite a splní Vaše všetky očakávania.
kódování programování
Reproduktory O všetko audio sa u tohto notebooku starajú výnimočne kvalitné stereo reproduktory certifikované odborníkmi zo spoločnosti Harman. Reproduktory zaisťujú čistý a vyvážený zvukový prejav ako v prípade počúvania hudby, tak aj pri vzrušujúcich filmových projekciách.

Čip Závratnú rýchlosť a veľký výkon zaisťuje vnútri ukrytý čip Intel siedmej generácie Kaby Lake, ktorý nadväzuje na minulú generáciu zachovaním výkonu, nízkej spotreby a novo teraz so značným vylepšením optimalizáciou pre 4K rozlíšenie.

Procesor Tento notebook je konkrétne osadený procesorom Intel Core i5-7200U, ktorému k bleskovým reakciám a celkovej svižnosti dopomáha 8 GB operačnej pamäte typu DDR4 SDRAM a hlavne potom SSD disk s kapacitou 256 GB.

Batéria Lenovo IdeaPad zaujme tiež všetkých tých, ktorí vyžadujú skutočne dlhú výdrž. Tento notebook nemá totiž problém dosiahnuť fantastické hodnoty až 12,5 hodiny na jedno nabitie. To všetko je umožnené vďaka druhej batérii, ktorú možno umiestniť miesto pôvodnej DVD mechaniky, a ktorá je priložená k notebooku.

Veľkosť Ďalšou príjemnou vlastnosťou IdeaPad 510S-13IKB je ľahká prenosnosť, za čo vďačí kompaktným rozmerom, definovaným 13,3 „IPS displejom, a nízkej hmotnosti 1,5 kilogramov.

Klávesnica Komfort pre užívateľov predstavuje aj podsvietená klávesnica, ktorá uľahčuje prácu v obmedzených svetelných podmienkach.
notebook pro IT
Opier. systém Samozrejmosťou je tiež predinštalovaný opier. systém Windows 10 verzie Home.
Nový výkonný notebook Lenovo IdeaPad 510S-13IKB je špeciálne určený pre všetkých hudobných fanúšikov, ale uspokojí aj ostatných bežných užívateľov. Pre tých, ktorí chcú mať naozajstný zážitok z hudby a hudobnej produkcie je tento nový notebook presne ten pravý, ktorý splní ich požiadavky.