Rýchle poistenie online

Chceli by ste si zmeniť poistenie , alebo chcete sa poistiť svoje nové auto  , prípadne Vám skočilo to staré poistenie ? Poradíme Vám ako sa ľahko a jednoducho poistiť bez toho aby ste navštívili pobočku alebo dlho čakali v rade na poistenie.

Poistenie auta , motorky alebo prívesného vozíka nebolo nikdy jednouché . Museli ste ísť na pobočku vystať radu , a keď ste sa dostali konečne ku pracovníkovi alebo pracovníčke , zistili ste že poistenie na pobočke trvá pridlho a museli ste podpísať veľké množstvo papierov . Dnes je to ale úplne inak . Online poistenie auta , motorky , či prívesného vozíka je jednoduchšie , rýchle a bezpečné . Ako na to ?
pojištění vozu

Vyberiete si poisťovňu ktorá má vhodné podmienky na poistenie. Otvoríte si ich stránky a vyhľadajte si poistenie online  https://csko.sk/online-poistenie-auta . Vyhľadáte si svoje evidenčné číslo vozidla a potvrdíte. Vyhľadáte si značku a tip vozidla , a doplníte všetky údaje o aute . Všetky údaje sú potrebné na to aby Vám bola vpočítaná výška poistenia . Ďalej zakliknete či ste občan , samostatná zárobkovo činná osoba alebo právnická osoba. Ďalej sa Vás opýtajú či ste mali za posledné dva roky nehodu a koľko krát. Ak máte všetko vyplnené presuniete sa na ďalšiu stránku kde si vyberiete či chcete platiť poistenie mesačne , štvrť ročne , alebo ročne.
spočítejte si to

Ďalšia stránka bude konečná suma ktorá budete platiť v danom období. Štvrtá stránka je na osobné a identifikačné  údaje. Nemusíte sa Báť o svoje osobné údaje , všetky stránky na poistenie auta sú bezpečné.  A posledná piata stránka slúži na prvú platbu poistenia. Keď budete mať všetko hotové , potvrdíte , a následne Vám príde email , že prijali žiadosť na poistenie , a následne Vám bude doručené dve  zmluvy o poistení . Jednu podpíšete a odošlete spätne do poštovne a druhá bude pre Vás.

Možno tento návod vyzerá zložite , ale skutočnosti keď si otvoríte stránky poisťovní zistite že je to jednoduché , a poistenie Vám nebude trvať ani 10 minút .