Samsung Galaxy S9 G960F 64GB Dual SIM

Úchvatné fotografie dokonca aj v tme
Mobilný telefón Galaxy S9 má celkom nové možnosti fotografického sveta. Súčasťou fotoaparátu je variabilná clona s dvomi hodnotami svetelnosti, ktorá sa dokáže prispôsobiť aktuálnym svetelným podmienkam. Vďaka tomu fotoaparát vytvára fantastické, kvalitné a ostré snímky aj pri horšom osvetlení čo je úžasné. Neoddeliteľnou súčasťou je optická stabilizácia obrazu, ktorá zabezpečí dokonale ostré snímky v akýchkoľvek podmienkach WAU!

smartphone

Pohyblivé zábery sú v najlepšej kvalite
Fotoaparát okrem perfektných snímok ponúka aj úžasné a zábavné natáčanie videí. So zariadením možno zaznamenať super spomalené zábery v HD rozlíšení s neuveriteľnou rýchlosťou 960 snímok za 1 sekundu. Vďaka funkcii rozpoznanie pohybu sa možno spoľahnúť na to, že sa vám každé video podarí nakrútiť hneď na prvý pokus. Vytvorené materiály je možné jednoducho strihať, upravovať, alebo z nich vytvárať gify priamo v telefóne.

Hlbší význam fotoaparátu
Optika tohto telefónu umožňuje vytvárať dokonalé fotografie a krásne videá. V skutočnosti toho dokáže ešte oveľa viac. Pomocou zariadenia je možné preložiť akýkoľvek text bez toho, aby ste ho museli prepisovať – jednoducho sa stačí pozrieť cez šošovku. Fotoaparát umožní bleskový a inovatívny prístup k zariadeniu, pretože telefón v sebe okrem skenera očnej dúhovky skrýva aj funkciu rozpoznania tváre. K svojmu smartfónu sa tak dostanete len vy, a to kdekoľvek.

Dizajn tohto telefónu
Samsung Galaxy S9 je elegantné zariadenie, ktoré skvelo vyzerá a ponúkne množstvo užitočných možností. Rozsiahly Infinity displej ukáže ešte viac obsahu – je takmer bezrámčekový a s tým najlepším zakrivením, ktoré vytvára efekt neohraničenej obrazovky. Displej v sebe kombinuje perfektný jas a kontrast, všetok obsah tak uvidíte v tých najlepších farbách, a to aj na priamom slnku. Mobil sa perfektne zmestí do ruky a ponúka tú najlepšiu audio kvalitu s technológiou Dolby Atmos.

samsung

Výnimočný výkon a kvalitné spracovanie
Kvalitná konštrukcia, vode odolný dizajn a podpora bezdrôtového nabíjania. Táto www.shtoor.sk/novinka-s-vykonom-/má mobilný procesor aj operačnú pamäť spolu ponúknu perfektnú rýchlosť a hladký chod všetkých multimediálnych činností, úložisko na microSD kartu sprostredkuje až 400 GB pamäte.