Sony čelí množstvu reakciám po chybe v hre Fortnite

Zabraňuje tomu, aby mohli využívať výstroje a iné nákupy a odmeny, ktoré získali. Takéto obmedzenie neexistuje pri prechode medzi zariadeniami Xbox One a Switch. Hráči už nemohli zdieľať účet Fortnite medzi platformami spoločnosti Microsoft a Sony.

konzole

Ale príťažlivosť prepínača spočíva v tom, že jeho prenosná povaha umožňuje majiteľom hrať, keď sú mimo domova, a toľko ich kúpilo ako druhý herný automat. Spoločnosť Sony ešte potvrdila, že je zodpovedná za obmedzenie, ale BBC vydala nasledujúce vyhlásenie.

Vždy sme otvorení tomu, aby sme zistili, čo má záujem komunita PlayStation o zvýšenie herného zážitku, povedal. S viac ako 80 miliónmi aktívnych používateľov na PlayStation Network mesačne sme vybudovali obrovskú komunitu hráčov, ktorí môžu hrať spoločne na Fortnite a všetkých online tituloch.
Ponúkame aj podporu Fortnite cross-play s počítačmi PC, Mac, iOS a Android, čím rozširujeme príležitosť pre fanúšikov Fortnite na PS4 hrať s ešte viac hráčmi na iných platformách.bV tomto bode už nemôžeme ďalej dopĺňať, dodala hovorkyňa.

Globálny hit
Spoločnosť Sony čelí kritike za to, že v minulosti zablokovala cross-play v iných tituloch, vrátane Minecraft a Rocket League. Úplný úspech spoločnosti Fortnite však znamená, že reakcia má potenciál byť častejšie škodlivá.
Časopis Epic povedal tento týždeň, že titul získal celosvetovo 125 miliónov hráčov. A Nintendo oznámila, že jeho verzia hry zadarmo bola stiahnutá viac ako dva milióny krát do 24 hodín po prepustení na Switch v utorok. Sťažnosti na túto záležitosť už hrozia zastavením publicity spoločnosti Sony na projekte E3 v Los Angeles.

videohra

Zakaždým, keď uverejňuje správy o svojich najnovších vydaniach na Twitteri a Facebooku, ľudia odpovedali tým, že požadujú, aby im umožnili zdieľať svoje Fortnite prihlásenia a umožniť cross-play.
PlayStation 4 je najsilnejšou predajnou konzolou tejto generácie s veľkou rezervou, ale jeden pozorovateľ priemyslu povedal, že to neumožňuje robiť im čo chcú.