Strieborná retiazka pre mnoho príležítosti

Výber vhodného šperku na každý deň, na športovú príležitosť alebo do spoločnosti je veľkolepá udalosť a vyžaduje prehľad a čas. Šperk by mal vkusne dopĺňať náš štýl, mal by ladiť s udalosťou na ktorú si ho zvolíme a mal by nám dodať pocit luxusu a pristať nám.

wedding-1594957_640

Ponuka strieborna retiazka Gameon Vám pomôže s výberom striebornej retiazky pre dámy a pánov a ponúkne Vám najmodernejšie kolekcie a originálne vzory. Ponúkané dámske aj pánske strieborné retiazky sú v primeranej cene a môže si ich dovoliť kúpiť každý zákazník, ich cena sa samozrejme odvíja od zložitosti spracovania, použitých drahých kameňov, dĺžky a typu.

Všetky retiazky sú vysokej kvality, čo sa týka ich certifikátu, majú overený punc a predpísanú rýdzosť striebra 925/1000, čo vyjadruje 92,5% zastúpenie striebra v striebornej zliatine, surovine, z ktorej boli vyrobené.

Módne trendy v šperkoch sa vzájomne dopĺňajú s najnovšími módnymi trendami v obliekaní a ponúkaná kolekcia strieborných retiazok je v duchu najmódnejších vzorov a tvarov.

V pánskych retiazkach prevláda robustnejšia kombinácia okrúhlych a oválnych očiek, vhodne spojených do plastického moderného vzoru, ktorý je hitom posledného obdobia.

Dámskej kolekcii dominuje ženskosť, jednoduchá zmyselnosť, čisté línie a vkusné nie veľmi robustné vzory. Vyberať si môžete z klasických strieborných retiazok bez ozdôb, ktoré sú svojou jednoduchosťou krásne a originálne a hodia sa takmer ku všetkému.

jewellery-1633124_640

Je samozrejmé, že farby podporujú krásu striebra a preto je kolekcia obohatená o retiazky so vzácnymi kameňmi vo viacerých farbách, tieto strieborné šperky sú už často samostatne stojacim doplnkom, najmä pre spoločenské a business využitie.

Krása šperku vyniká iba, ak je precízne a profesionálne urobený, kamene sú správne vsadené, šperkár rešpektuje ich lom, tvar, stavbu a charakter – strieborné retiazky z ponuky Vás určite presvedčia aj o týchto kvalitách.

Zahaliť sa do šperku, vyjadriť svoj vkus, prirodzenosť a eleganciu je túžbou modernej ženy ale aj muža a strieborné retiazky sú na to vhodné.